ייעוץ ראשוני חינם

אודות קרמיקה דמוי פרקט
תמיד הנחתם כי רצפת פרקט היא הרצפה האידיאלית לדירה שלכם, אך חששתם לגורלה? ואם היינו מבשרים לכם, כי תוכלו לקבל רצפה שהיה גם עמידה, תשרוד לתקופה ממושכת ותשקף בביתכם את מראה העץ החכמים אליו אתם כמהים כל-כך? להלן מילים מעטות אודות הדבר הגדול הבא, לא אחר מאשר קרמיקה דמוי פרקט.

אז מהי קרמיקה דמוי פרקט?

רצפת עשויה להוות בעיה מהבחינה הזו שהיא רגישה לגרירת רהיטים ושריטות, ישנו קושי בניקוי יסודי שלה והסרת שאריות לכלוך ואבק בצורה מוחלטת, ומאבדת מהברק שלה במהירות יחסית. אולם לפרקט יתרון עיקרי המוביל רבים להתייחס לחסרונותיה כאל עניין שולי למדי: מראה העץ החמים היוצר את תחושת החמימות בדירה – תחושה שקשה לקבל מסוגי ריצוף אחרים. מסיבה זו, נולדה המסקנה שכדאי לנסות שילוב של השניים, כדי לשמר את המראה העצי בתוך קרמיקה חזקה ועמידה שתשמר עצמה משך שנים רבות.

מהן יתרונותיה של קרמיקה דמוי פרקט על פני ריצוף פרקט סטנדרטי אמיתי?

קרמיקה דמוי פרקט טובה אף עבור ריצוף המטבח או האמבטיה. לא בכדי אמרו לכם תמיד שפרקט אינו מסוגל לעמוד בהרבה מים, אותם יש לנגב במהירות מהמשטח. כעת, סוף-סוף, הגיע הפתרון לעניין; קרמיקה דמוי פרקט יכולה לספוג מים, מה שמסיר חשש להיוותרות כתמי שמפו, מים, מיץ, או סוגי נוזל אחרים. ניתן להתקינה ללא חשש בחדרי המטבח, האמבטיה, ואזורים לחים אחרים. תחזוקה פשוטה – ניתן להתייחס לריצוף קרמיקה דמוי פרקט כאל כל סוג אחר של ריצוף. שאריות אבק ניתן להסיר באמצעות מטאטא רגיל (זאת בניגוד לשימוש במברשת פרקט מיוחד, עבור ריצוף פרקט אמיתי), ולשטוף באמצעות סמרטוט, ודלי עם מי-סבון (במקום מטלית סחוטה כמעט-יבשה).

טכנולוגיות עבור דמוי פרקט

הטכנולוגיות בנות ימינו מאפשרות לחקות חומרים, תוך שהן מעניקות למשתמשים יכולת ליהנות מיתרונות החומרים האמיתיים, כדוגמת – עץ סינטטי המחקה עץ מלאכותי, או גרניט פורצלן המחקה שיש. קרמיקה דמוית פרקט מבטאת נכונה עקרונות אלו, מה שהפך אותה ללהיט בעת האחרונה, זאת לצד תכונות העמידות של הקרמיקה, יחד עם החזות האלגנטית והאצילית של הפרקט. קרמיקה זו יכולה להיות מלווה בעיצובים מרשימים ומגע זוהר שיאיר את המרחב הביתי.

מקדם שחיקה נמוך

מובן: כאשר עושים שימוש בחומר המקורי, יש לבדוק האם כדאי להחליפו בחומר אחר; מדוע להשתמש בחיקוי, ולא בחומר האמיתי? כדאי להתחיל לסקור את אלמנט החוזק והיציבות, המהווה שיקול עיקרי בבחירת העיצוב. קרמיקה היא אחד מחומר הריצוף הנפוצים יותר, באזורים חיצוניים, פנימיים, בחללים פרטיים או ציבוריים. קרמיקה דמוי פרקט היא עמידה ורבגונית ביותר ונוחה לשימוש כאריחי חיפוי וריצוף. יתרונה הבולט – עמידות לתקופה של שנים, זאת יחסית לעץ – חומר טבעי, נושם ונהדר בסך הכל, אולם בעל מקדם שחיקה גבוה מזה של הקרמיקה. ריצוף קרמיקה דמוי פרקט מהווה כך פתרון אידיאלי.

לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> אודות קרמיקה דמוי פרקט