ייעוץ ראשוני חינם

איך לתקן תריסים חשמליים?

 

תיקון תריס חשמליתריסים חשמליים נחשבים לחלק משמעותי ביותר בבית ומהווים תוספת נפלאה לכל חלון זכוכית. התקנת תריסים חשמליים מאפשרת נוחות מרבית, מה שהופך את השהייה בבית לנעימה יותר. ניתן למצוא סוגים שונים של תריסים חשמליים, אך לצד הנוחות לעיתים יש לקרוא לבעלי מקצוע לצורך תיקונם.

מה כולל התיקון של תריסים חשמליים


בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, כיום ניתן למצוא גם תריסים חשמליים המשתלבים עם שאר הפריטים המודרניים בבית. תריסים חשמליים הביאו לחיינו נוחות המאפשרת להפעיל את לשלוט על אופן הפתיחה והסגירה של התריסים. יחד עם זאת, לעיתים ישנם מצבים בהם התריסים מתקלקלים.

מה כולל תיקון תריסים חשמליים: תיקון תריסים חשמליים כולל התעסקות עם סוגים שונים של תריסים כגון תריסי גלילה. בשונה מסוגים אחרים של תריסים תריסי כנף או תריסי הזזה, מדובר בחומרים כגון באלומיניום או פלסטיק.
אם במקור הייתה משיכה של חבל המורידה ומעלה את התריסים בתוך המסילות לאורכו של הפתח בקיר, הרי כיום טכנאים האחראים על התיקון צריכים לגלות בקיאות במכאניקה של השיטה על מנת לתקן את התריסים בצורה הטובה ביותר. כאמור, תריסים חשמליים הם תריסים המאפשרים נוחות ואיכות בבית, ולכן חשוב מאד להקפיד על תיקונם. רבים מעדיפים להתקין בביתם תריסים חשמליים בשל העובדה כי מדובר בפריט עיצוב מרשים.

אילו סוגי תריסים ניתן למצוא


• תריסים מאלומיניום משוך: תריסים אלו נחשבים הפופולרים במיוחד בעיקר בבתי מלאכה שונים. התריסים עשויים מאלומיניום מיוחד המיוצר בתהליך משיכה מחייב מנוע חשמלי בשל משקלו הכבד.
• תריסים מאלומיניום מוקצף: תריסים מסוג זה עשויים גם כן מאלומיניום אלא שבמקרה הזה הם עשויים בנוסף גם מתערבות של קצף פוליאורטוני, מה שגורם לכך שהתריסים דקים יותר.
• תריסי אור: תריסי אור הם תריסים בהם נוצר רווח לצורך פתרונות הצללה והארה.
• תריס גלילה רפה: תריס זה יכול להיפתח משני הכיוונים כלומר, גם למטה וגם למעלה, מה שהופך אותם לתריסים פופלרים למדי.
• תריסים מעוצבים המתלבשים על שערים חשמליים - התריסים מותאים לכל מזג אוויר

משתלבים בכל בית


יופיים של תריסים חשמליים הוא באפשרות לפתוח ולסגור אותם על ידי הפעלה פשוטה ונוחה בדיוק כמו שער אוטומטי, מה שמאפשר להשתמש בהם גם בבית וגם במשרד, וכן תריסים חשמליים משתלבים בצורה יפה עם חלונות זכוכית ויוצרים מראה מרהיב ועדכני במיוחד, מה שמאפשר
בין אם בבית או במשרד, כאשר תריסים חשמליים מתקלקלים אתם זקוקים לשירותיה של חברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום תיקון תריסים. חברה מקצועית צריכה להתמחות בסוגים השונים של התריסים על מנת שיהיה ניתן ליהנות מיופיים של התריסים לאורך זמן רב.
תיקון תריסים חשמליים זה עניין למומחים בלבד. מומחים בתחום צריכים להבין כיצד פועל המנוע בתריסים, מתי ניתן לכוונם, לדעת כיצד לתקן ולחבר את שלבי התריס שנקרעו, וכן צריך לדעת האם ניתן לתקן או שמא יש להחליף את התריסים.

לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> איך לתקן תריסים חשמליים?