ייעוץ ראשוני חינם

בחירת חלונות לבית

 יום ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות לבחירה. ניתן למצוא את הדגמים המבוססים על אלומיניום (לרבות הסגנון הבלגי), ניתן לבחור את סגנון החלונות המוגדלים 

בונים בית? מתכננים לבצע שיפוץ מרהיב? אז כדאי לכם לדעת על פי אילו שיקולים כדאי לבצע את בחירת החלונות. זה ברור – חלונות לוקחים חלק חשוב בהשפעה על האסתטיקה והאווירה בכל בית. כאשר בוחרים אותם נכון, כאשר בוחרים אותם היטב, מכניסים את האווירה החיצונית והאור הטבעי בצורה הראויה ביותר והמתאימה ביותר, לכל בית ולכל אחד.

בוחרים על פי העיצוב

רבים ממליצים לבחור את החלונות לבית על פי העיצוב של החלון עצמו. אכן, שיטה זו בהחלט טובה אך יש לזכור שתהיה התאמה בין עיצוב החלון שבוחרים לבין עיצוב הפנים המתוכנן ואפילו עיצוב החוץ.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות לבחירה. ניתן למצוא את הדגמים המבוססים על אלומיניום (לרבות הסגנון הבלגי), ניתן לבחור את סגנון החלונות המוגדלים (שכדאי לשלב עם תריסי גלילה והצללה), ניתן לבחור חלונות שנפתחים בהזזה, דגמים עם בידוד כפול ועוד.

בוחרים על פי האיכות

מלבד החשיבות של בחירת החלון על פי עיצובו וסגנונו, חשוב מאוד להבדיל בין אלמנט זה לבין אלמנט האיכות. כיום יש בנמצא סוגים שונים של חלונות שנבדלים אלו מאלו ברמת האיכות והגימור. חשוב מאוד להעדיף חלונות איכותיים, כאלה שיוכלו לשמש היטב בתפקידם גם לאחר חשיפה ארוכה למדי למזג אוויר קשה, לקרינת השמש, לגשמים, ללחות.

איכותו של החלון נמדדת ברמת המקצועיות של החברה המשווקת וכן של היצרן. האיכות נמדדת לא פחות מכך גם ברמת ההתקנה, איכות חומרי הגלם וההתאמה של החלון למקומו. גם חלון איכותי במיוחד לא יראה כזה אם הוא יורכב בצורה לא נכונה ולא מדויקת לחלוטין. לכן, חשוב מאוד לבחון היטב גם את המוניטין של ספק החלונות וגם את היכולת המקצועית של המתקין (אם לא מדובר באותו גורם).

בוחרים על פי התקציב

כאשר מחליטים לחדש, להחליף חלונות ישנים או להתקין חלונות בבית חדש, חשוב מאוד לקחת בחשבון בין שאר השיקולים גם את השיקול התקציבי. חשוב מאוד לבחון היטב את האפשרויות המקובלות בשוק של חלונות איכות, לבחון דגמים שונים להתאים ביניהם לבין התקציב שניתן להעמיד לצורך כך.

בד בבד חשוב לזכור שחלונות איכותיים, שעמידים לאורך זמן, יהיו כמובן יקרים יותר, במיוחד אם הם ניתנים בעיצוב אישי או בייצור לפי הזמנה מיוחדת. עם זאת, יש להתייחס למחיר ביחס לזמן השימוש. דגמים פחות איכותיים, זולים מדי ושלא מחזיקים מעמד היטב ולאורך זמן עולים בסופו של דבר ביוקר.

לסיכום - תקציב, עיצוב ואיכות הם פרמטרים מובילים בבחירת חלונות לבית.


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> בחירת חלונות לבית