ייעוץ ראשוני חינם

דלתות פנים לבית
בעת בחירת דלתות פנים ישנם פרמטרים ושיקולים רבים אשר באים בחשבון, ויש לתת עליהם את הדעת. אין מדובר בהחלטה קלה, ויש לבחון היטב את כל הגורמים. הנה כמה שאלות שיסייעו לכם לבחור את דלתות הפנים המושלמות עבורכם.

 

מהם האספקטים שיש לבחון בבחירת דלת?גודל החדר

בתים נבדלים זה מזה בגודלם. הדבר גם נכון בנוגע לחדרים השונים בתוך הבית, ואין סיבה לבחור בדלת זהה לכל חדר. לדוגמא, במידה ומדובר בחדר בעל שטח קטן וצפוף, ניתן לבחור דווקא בדלת הזזה, ובכך לחסוך במקום וליצור תחושת מרחב גדולה יותר.
 

מיקום הדלתלמיקום הדלת יש חשיבות מכרעת בבחירת הדלת המתאימה ביותר לחדר. לדוגמא, במידה והדלת מוצבת מול חלון גדול בו השמש קופחות במרבית שעות היום, או מול חלון שמאפשר חדירת רטיבות וגשם לחלל החדר, יש להתחשב בחומרי הגלם מהם הדלת תהיה עשויה. הדבר נכון תמיד בדלתות כניסה לחדר האמבטיה, ועל כן חשוב לבחור דלת שעשויה מחומר עמיד למים ולמפגעים, כדי שזו תחזיק זמן רב מבלי להיפגע.
 

קביעת תקציבחשוב לבחון מהו התקציב שלכם, זאת כיוון שמחיריהן של דלתות פנים נע על קשת מחירים רחבה מאד. כמובן שחשוב לזכור גם, שלרוב רכישת דלתות פנים אינה מסתכמת בקניית דלת, אחת אלא המספר של דלתות הוא רב, ולכן יש להקדיש חשיבה מרובה לגבי התקציב.
 

עיצוב החדר בו תותקן הדלת


עיצוב החדר בו תותקן הדלת חייב להיות חלק מהשיקולים אשר באים בחשבון בעת רכישת דלתות פנים, כיוון שהן מהוות פריט ריהוט עיצובי בכל חדר, ממש כמו המיטה, הארון או הספה. לכן, חשוב להתייחס ברצינות המתאימה לעיצוב הדלת, ולהבין שבמידה והחדר כולו מעוצב באופן מינימליסטי, הדלת צריכה להיות מעוצבת בהתאם. עם זאת, לרוב נהוג שהדלת תשמש כמעין קו עיצובי מקשר בין כל החללים של הבית - זאת מפני שבמרבית שעות היום הדלתות הן למעשה חלק מן המסדרון, היות והן נשארות סגורות, ועליהן להיות תואמות זו לזו.
 

בחירת חומר הגלם


מי שעומד לרכוש דלתות פנים ניצב בפני שלל אפשרויות, וחשוב שהוא יבדוק את סוג חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת - תוך בחינה של יכולות האיטום וסינון הרעשים. תפקידה של דלת הפנים הוא להוות חיץ שמסנן רעש, ושמספק פרטיות. לכן, חשוב שהיא תהיה עשויה מחומר גלם איכותי, אשר מסוגל לענות על צורך זה על הצד הטוב ביותר.


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> דלתות פנים לבית