ייעוץ ראשוני חינם

כיצד לבחור חיפוי זכוכית לאחר בחירת שיש
זו אחת מהמשימות האהובות ביותר על חובבי בישול: חידוש המטבח והפיכתו למקום בו יהיה ניתן לארח בני משפחה וחברים לא רק בסוף השבוע, אלא בכל עת. יתרונו המרכזי  של חיפוי קיר מזכוכית הוא יצירת מראה אלגנטי ובלתי נשכח שיהפוך את המטבח למקום שנעים להיות בו. מהו חיפוי זכוכית למטבח: מדובר במשטחי זכוכית המוצמדים לקירות. זכוכית ידועה כחומר קל לניקוי, ולכן ניתן להסיר ממנו כל לכלוך בקלות ללא מאמץ מיותר. כמו כן, זכוכית משדרת ניקיון ואיכות. חיפוי זכוכית נפוץ בבתים לאחר בחירת שיש כדי למנוע ספיגה של מים וחומרים שונים שיכולים לפגוע במראה המטבח.

לצד ההנאה הגדולה, בישול הוא עסק מלכלכך למדי, אך לא תמיד ניתן להבחין בלכלוך. אדים,שמן ספוג ושומן מצטבר הם אורחים לא רצויים במטבח ועשויים להכתים כל מטבח נקי.
 

בהתאם לצו האופנה


השינויים בתחום עיצוב המטבח הביאו לכך כי הקיר השמרני מהחרסינה או הקרמיקה פינה את מקומו ליופיו של חיפוי קיר מזכוכית. הבחירה בחיפוי זכוכית היא מגמה אופנתית המעניקה למראה הבית יוקרתיות ואלגנטיות. חיפוי קיר מזכוכית ניתן לראות במטבחים בהם יש רצון לשדרג את מראה המטבח ולהפוך את חלל המטבח ליוקרתי. כולנו יודעים כי בחירת חיפוי לבית  שיוסיף יופי לבית היא משימה לא פשוטה שיש להקדיש לה לא מעט זמן ולהביא בחשבון את הסגנון הרצוי ,כך שיתאים לסגנון האישי וגם לטרנדים האחרונים בתחום.

כידוע, צו האופנה משתנה לעת לעת, ולכן כדאי לבחור צבע שלא ימאס להסתכל עליו גם כאשר הוא לא יהיה באופנה. אחד הטרנדים האחרונים בתחום הוא חיפוי זכוכית בצבעים. יופייה של הזכוכית מאפשר לחרוט עיטורים או דוגמאות שונות, כאשר יש להתאים את העיטורים והדוגמאות למראה השיש וכך לקבל מראה אחיד. מגוון הצבעים הרחב מאפשר ליהנות משלל צבעים יפים ומרהיבים וליצור דוגמאות שונות.

התחשבות במראה הכללי של המטבח


בתקופה של שיפוצים בבית יש לראות את התמונה הכוללת ולא רק את המקום בו אנחנו מעוניינים להכניס שינויים. לפיכך, בעת בחירה של חיפוי זכוכית למטבח מומלץ להביא בחשבון את המראה של שיש למטבח בפרט. כך למשל, חיפוי זכוכית צריך להתאים למראה השיש כך שישתלב באופן מושלם במטבח. התחשבות במראה הכללי של הבית יכולה לסייע בעת בחירת חיפוי זכוכית. חיפוי זכוכית בשונה מחיפויים אחרים מקנה למטבח אופי קיר ומודרני, ולכן חשוב לבחור חיפוי זכוכית לאחר בחירת השיש.

סיכום


חיפוי זכוכית הינו פתרון אידיאלי לאנשים שאינם אוהבים כתמים או לכלוך במטבח ומחפשים פתרון יפה ואיכותי לשמירה על ניקיון המטבח לאורך זמן רב.כאשר בוחרים חיפוי זכוכית חשוב מאד לראות את התמונה הכללית ולהתאים את המראה לשאר החלקים במטבח.
 
חיפוי זכוכית נועד לאנשים אשר אינם אוהבים את הכתמים והלכלוך במטבח ומחפשים פתרון אידיאלי ונוח שישמור על ניקיון המטבח ללא מאמץ מיותר. חיפוי זכוכית אולי נשמע כמו מושג שלקוח מהעולם הצבאי, אבל למעשה הכוונה הינה ל"ציפוי הקירות" בשכבה עבה של זכוכית שנועדה במיוחד למטרה זו והופכת את המלחמה בכתמים לפשוטה הרבה יותר.

למעשה, ההבדל בין ניקוי של חיפוי זכוכית לעומת ניקוי הקרמיקה הוא לפעמים בלתי נתפס. כל סוגי הכתמים של מזון ושל שמן שהיינו נאבקים איתם שעות 


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> כיצד לבחור חיפוי זכוכית לאחר בחירת שיש