ייעוץ ראשוני חינם

מיטות מעוצבות בשילוב זכוכית למראה ייחודי בחדר השינה
עולם חדרי השינה, שינה את פניו מן הקצה אל הקצה וכעת לא קיים עיצוב בלתי אפשרי. הרצון להפוך את חדר השינה למקום שהוא מעבר למקום שישנים בו יצר דרישה חדשה והפך את עולם חדרי השינה, כמעט בין לילה לעולם איכות השינה ואת החדר הזה למקום והפינה הפרטית והרגועה בבית, בסופו של עוד יום עמוס.
 
על ארבעה דברים דיברו חיי הנוחות: עיצוב, נוחות, נראות ו... שאינו יודע לישון
 
האם חדר השינה שלכם משרת אתכם רק כאשר קורסים שדודי כוחות ונרדמים עוד לפני שהגוף נוגע במזרון? הגיע הזמן לשנות את זה..היכולת ליהנות מחדר השינה שלכם ולא רק "לקרוס" בו אחרי עוד יום מתיש הפך למענה הבסיסי ביותר, חדרי היוקרה בעולם השינה מאובזרים היום, במגוון רחב של אפשרויות וסגנונות עיצוב ההופכים את אותו חדר אשר כלל עד עתה, מיטה, ארון וכוננית לאחד החדרים המרכזיים והחשובים ביותר בבית, שהרי רוב החיים שלנו עוברים בעבודה ושינה. האם יש לכם ספק מה מהם מחייב יותר השקעה...?
 
המושג עיצוב אישי, כבר מזמן אינו שמור לעשירי העיר ומוענק גם לבורגנים ומעמד הביניים, אפשרויות העיצוב האישיות והרצון לתת ללקוח נגיעה בעיצוב חדר השינה שלו הפכה למשמעותית הן בקרב הלקוח והן בקרב נותן השירות, אחת הדרישות השכיחות ביותר היום בעולם חדרי היוקרה היא שילוב אלמנט הזכוכית כחלק מעיצוב חדר השינה, העיצוב יבוא לידי ביטוי בעיקר בארונות חדרי השינה והמיטה עצמה.
 
 
האם הייתם מאמינים שזה אפילו לא שביר?
 
כאשר מעצבים חדר שינה, ומתעתדים להעניק לו שילוב של מראה ייחודי כמו שילוב זכוכית, הדבר מחייב משנה זהירות, מצד היצרן, בדיקת המשווק לדוגמא סליפ IN - שיווק מזרונים ומיטות והלקוח הסופי. בתחום חדרי השינה ניתן למצוא שילובי זכוכית בטיחותית ועמידה המעניקה עיצוב ייחודי לצד בטיחות, חשוב מאוד לשים לב, מעבר למראה המעוצב לרמת הבטיחות של החומר והאחריות עליו מפאת רגישותה הרבה של הזכוכית למכות, שריטות וטמפרטורות. עיצוב חדרי שינה תוך שימוש בזכוכית איכותית תשמור על הרהיט מהשפעות אלה, כמו זכוכיות עמידות בפני שריטות ושינויי טמפרטורה ואקלים.
 
 
חדר השינה כסגנון בעליו - יוקרה בסימן אלגנטיות
 
אחת הסיבות לאופי היוקרתי של מראה חדרי השינה משולבי הזכוכית, היא הברק יחד עם הניקיון המאופיינים בעיצוב הזכוכית. המראה יוצר השתקפות ומראה בעל סטייל שיקי ואורבאני בחדר השינה, ובשילוב נכון של חומרי עיצוב אלה, יהפוך חדר השינה שלכם ל"אזור הנוחות" המפנק ביותר שלכם בבית. באופן מפתיע, שילוב הזכוכית אינו מקפיץ את המחיר באחוז משמעותי ומאפשר התאמה לכל סגנון ולכל סטייל. היתרון הנוסף של שילוב זה הוא ההתאמה המושלמת לכל פריט בחדר, בזכות אלמנט הניטרליות של הזכוכית.
 
בעיצובים מתוחכמים יותר, תוכלו לראות איורים, אפליקציות ואפילו חריטות על זכוכית, לחובבי הסגנון ליצירת מראה אישי וייחודי לחדר השינה. ישנם כאלה המגדילים לעשות ואף ממתגים את חדר השינה שלהם על ידי עיצוב הזכוכית.
 
אז מה בשבילכם? זכוכית, עץ או פלסטיק?

לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> מיטות מעוצבות בשילוב זכוכית למראה ייחודי בחדר השינה