ייעוץ ראשוני חינם

מעקות זכוכית למרפסת

 מעקות הם ללא ספק עניין בטיחותי כשלעצמו וחשוב מאד להתקין מעקות במרפסת או בתוך הבית על מנת לשמור על בטיחותם של בני המשפחה. כיום מוצע מגוון רחב של מעקות וניתן בקלות להתאים את עיצוב הבית, הגינה או המרפסת לעיצוב המעקות. בעזרת שיטות עיצוב חדשניות חומרי הגלם רק משתבחים עם השנים והמוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן.

אחד הפתרונות הבטיחותיים של שמירה וגידור מרפסת זה התקנת מעקות זכוכית למרפסת. יקומו אנשים ויאמרו אבל זכוכית זה דבר כה עדין ואפילו מסוכן לא? ובכן כיום שימוש בזכוכית כמוצר בטיחותי ואופנתי הוא חלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה המתפתחת ובעזרת שילוב של זכוכית עמידה וחזקה , וחשוב מכל בטיחותית ניתן להתקין מעקה שנותן מענה נכון הן מבחינת העיצוב והן מבחינת בטיחות.

הזמנים השתנו וכך גם מעקות המרפסת

 
עד לפני מספר שנים לא רב היינו רואים מעקה סטנדרטי כמעט בכל מקום שיש לו מרפסת, אם זה מעקה מעץ מאסיבי וכבד שהיה מתקלף ולא מחזיק מעמד לזמן רב , אבל כאמור הזמנים השתנו ורמת העיצוב בארץ עלתה מדרגה וקפצה קדימה וכיום בבתים, בתי עסק ומקומות רבים ניתן למצוא מעקות זכוכית למרפסת בעיצוב מרהיב וייחודי. היום כל מרפסת נראית שונה וזה בזכות העיצוב של מעקות הזכוכית שתפסו תאוצה וצצות כמעט בכל מרפסת. מי אמר שמעקה למרפסת צריך להיות רגיל ופשוט? אפשר גם אחרת ויחד עם זאת גם בטיחותי יותר.
 

שיופי ובטיחות נפגשים

 
עניין בטיחות במרפסת ללא ספק חשוב ביותר , התקנת מעקה היא דבר הכרחי ורצוי מאד. אך האם חייבים להסתפק במעקה פשוט שלא ממש שייך לעיצוב הכולל של המרפסת? ובכן ממש לא היום ניתן למצוא מעקות זכוכית למרפסת בעיצובים פרקטים , ובהתאמה אישית . וזה מה שקורה שיופי ובטיחות נפגשים .עיצוב מיוחד ועמיד.  כדי ששני הדברים הללו יתחברו יחד חשוב לפנות לחברה מקצועית ומומחים בתחום על מנת שיתאימו את סגנון העיצוב בדיוק לטעם שלכם, יחד עם זאת חשוב לקחת מידות מדויקות עבור התקנת מעקה הזכוכית וביצוע בדיקה ראשונית מראש הוא בגדר חובה. חברה מקצועית תדע לבצע ולהתקין ברמה גבוהה ולכן בזה אל תחסכו. חשוב ללכת על בטוח.
 
 
 
 
 

לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> מעקות זכוכית למרפסת