ייעוץ ראשוני חינם

עיצוב וייצור זכוכית לדלתות כניסה

 כנסו לקריאה על דלתות זכוכית בעיצובים מרהיבים ומקוריים וכיצד הם הפכו לאחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בענף ייצור דלתות הכניסה. כנסו עכשיו!

 דלתות זכוכית בעיצובים מרהיבים ומקוריים הפכו לאחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בענף ייצור דלתות הכניסה ובעולם עיצוב הפנים. דלתות כניסה מעוצבות מזכוכית מתאימות למשרדים, למבני מגורים וגם בכניסה לבתים. הן עשויות מזכוכית עמידה במיוחד, כאשר ניתן לתכנן ולייצר את הדלת בשילוב חומרי גלם נוספים כמו אלומיניום, ברזל ועץ.

מראה יוקרתי ועמידות גבוהה

כדי לעצב ולייצר דלתות כניסה משולבות בזכוכית נדרש היצרן לבחור בזכוכית עמידה במיוחד, כאמור. דלתות זכוכית הנקראת בעגה המקצועית גם דלתות סיקוריות, משולבות בזכוכית מחוסמת שחזקה באופן משמעותי מזכוכית רגילה. בעת תהליך הייצור של הזכוכית המיועדת לדלתות כניסה מחממים את חומר הגלם לטמפרטורה קיצונית ומשתמשים בתדירות קירור גבוהה על מנת להפוך את הזכוכית לקשיחה ולעמידה בהרבה מזכוכית רגילה.

ישנם יצרני דלתות כניסה הממקמים את שכבת הזכוכית המחוסמת בין שני לוחות של זכוכית רגילה על מנת להבטיח עמידות גבוהה יותר. כך, במקרה של פגיעה בדלת, הפלטות של הזכוכית הרגילה נצמדות לזכוכית המחוסמת ולא סובלים מרסיסים המתפזרים לכל עבר, ולמעשה מונעים פגיעה בדיירים ובמי שעומד ליד הדלת. בדלתות כניסה המשולבות רק בשכבה של זכוכית מחוסמת, הפגיעה אינה גורמת לרסיסים אלא נוצר סדק קטן או שבר.

חשוב לציין כי דלתות כניסה מזכוכית מעניקות מראה יוקרתי ומלהיב במבנה, יש שלל עיצובים מקוריים וייחודיים וניתן לשלב חומרי גלם נוספים בדלת על מנת ליצור מראה עדכני וייחודי. יש מגוון רחב של דלתות זכוכית המיועדות לכניסה למבנה, וניתן להזמין דלת כניסה עם זכוכית חוסמת שמש (אנטי סאן) – כך מונעים מקרני השמש לחדור לתוך המבנה וחוסכים בעלויות המיזוג. יש גם דלתות כניסה עם זכוכית רפלקטיבית המצופה במתכת כדי ליצור אפקט המזכיר מראה. הדלת מעניקה פרטיות טובה יותר, מאחר שקשה לראות דרכה מה מתרחש בבית או במשרד.

דלתות כניסה מזכוכית בהתאמה אישית

כדי לשדרג את עיצוב הבית, הבניין או המשרד, כדאי לפנות לחברה מקצועית ומובילה המעצבת ומייצרת זכוכיות לדלתות כניסה. החברה מציעה שלל פתרונות מתקדמים ואיכותיים: ניתן לבחור בעיצוב קיים מתוך אחת הקולקציות שהחברה מציעה, ולחלופין החברה יכולה לייצר ולעצב את דלת הכניסה מזכוכית בהתאם לתוכנית של האדריכל או מעצב הפנים, ובהתאמה לטעם האישי של הלקוח.

אפשרות נוספת היא לרכוש דלת מתכת מחופה בזכוכית עמידה ומעוצבת. חיפוי הזכוכית לדלת מעניק מראה עדין ואלגנטי יותר, והוא גם מחזק את הדלת ותורם לבידוד אקוסטי ותרמי גבוה ויעיל יותר. את החיפוי מזכוכית נהוג להתקין רק בצד אחד של הדלת. 


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> עיצוב וייצור זכוכית לדלתות כניסה