ייעוץ ראשוני חינם

פרזול גלגלים למקלחון זכוכית

 
מקלחונים נכנסו אל אופנת עיצוב הפנים של חדרי האמבטיה עם תחילת שנות האלפיים וסוף שנות התשעים. הפיכת חדרי האמבטיה הפרטיים והמוסדיים, קרי אתרי הנופש השונים לקטנים יותר והרצון ליצור אסטטיות ויוקרה בחדרי האמבטיה הולידו צורך חדש של מינימאליזם, לא רק מבחינת סגנון חדר האמבטיה אלא אזור המקלחת בפרט
 


מקלחונים נכנסו אל אופנת עיצוב הפנים של חדרי האמבטיה עם תחילת שנות האלפיים וסוף שנות התשעים. הפיכת חדרי האמבטיה הפרטיים והמוסדיים, קרי אתרי הנופש השונים לקטנים יותר והרצון ליצור אסטטיות ויוקרה בחדרי האמבטיה הולידו צורך חדש של מינימאליזם, לא רק מבחינת סגנון חדר האמבטיה אלא אזור המקלחת בפרט. יצירת תא אמבטיה אלגנטי וסולידי לא זאת בלבד שמותיר מקום וספייס מרווחים יותר, אלא גם יוצר תחושה של ניקיון ואווירה עשירה ונעימה יותר במהלך השהייה.
 
פיתוח חדש בחדרי האמבטיה הפרטיים והמוסדיים הוא פיתוח דלתות ההזזה, פיתוח וותיק ויעיל יחסית אשר תורם להגדלת המיקום והתחושה המרווחת בחדר האמבטיה מפאת האפשרות לפתוח את הדלת הצידה, בשונה מהפתיחה הרגילה כלפי חוץ/ כלפי פנים.
 
איכות הגלגלים למניעת פגיעה בעת הרחצה
 
גלגלים איכותיים למקלחונים שעברו פרזול יתרמו למניעת פגיעה בעת הפתיחה ובעת השהות בתוך המקלחון. מקלחונים אשר נפתחים כלפי חוץ או כלפי פנים במקרה של בלאי עשויים לפגוע ולפצוע בשונה ממקלחונים עם דלתות הבנויות על גלגלים המאפשרים פתיחה צידית. גלגלים איכותיים יאפשרו פתיחה קלה יחסית של הדלת והזזה חלקה על מסילת דלת ההזזה. ]תיחת דלת בשיטה הזאת יתרמו למקום נוסף בחדר האמבטיה ושהות נעימה ונוחה יותר במיוחד בחדרי מקלחת קטנים בהם כל מטר מרובע בחדר המקלחת נחשב ומשפיעה על הנראות והנוחות.
 
הקשר בין פרזול גלגלי מקלחון לנוחות ובטיחות הניקיון
 
אפשרויות הניקיון והניקוי החדר האמבטיה אפקטיבי הרבה יותר בסגנון דלתות הזזה בסגנון זה, אפשרות ניקוי הדלת וניקוי חדר האמבטיה עצמו יהפוך לבטיחותי הרבה יותר. בעת ניקוי דלת רגילה קל מאוד לאבד משיווי המשקל בעת ניקוי הדלת עצמה, הפעולה הופכת לקשה והרבה פחות בריאותית בעת הכיפוף והצורך להחזיק את הדלת למניעת תזוזה של הדלת ו/או החלקה בעת הניקוי. במקרים לא מעטים פעולה פשוטה כמו ניקוי דלת המקלחון גרמה לחבלות אשר נגרמו כתוצאה מהחלקה או נפילה כאשר תפס הדלת השתחרר או כאשר הדלת זזה כמעה בעת פעולת ההברקה.
 
 
גלגלים לדלתות הזזה במקלחונים מביאים לאופציה של הזזה המהווה יתרון על פני הפתיחה. היציבות של המקלחונים הללו, באה לידי ביטוי בשני המישורים שציינו מעלה. זוהי אופציה מעט יקרה יותר מאשר דלתות הדחיפה והמשיכה אבל מקלה ומשפרת מאוד את נוחות ההתנהלות בחדר האמבטיה
 
 
גלגלי מקלחונים אל חלד – מובן מאיליו? חשבו שנית
 
גם אם זה מעט מפתיע לא כל גלגלי המקלחונים עשויים מפלדת או מתכת אל חלד כפי שהגיוני מאוד לחשוב. חשוב מאוד לוודא ולבדוק את איכות גלגלי המקלחונים למניעת החלדת הגלגלים, אשר יביאו לשחיקת המסילות ולסיכוני פציעה, חבלה וזיהומים במקרים של מגע עם החלודה. חלודה אשר באה במגע עם מים מסוכנת ביותר לבריאות הנשימה והאור של בני האדם ועל כן חשוב מאוד לשים דגש מיוחד על איכות הגלגלים והמסילות וכל פריט מתכת אחר במטווחי האמבטיה שבא במגע ישיר עם גוף ומים.


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> פרזול גלגלים למקלחון זכוכית