ייעוץ ראשוני חינם

שילוב זכוכית בעיצוב חדרי אמבטיה

אם אתם מחפשים עיצוב מודרני יפהפה לחדר האמבטיה שלכם, עומד היום לרשותכם מגוון רחב של חומרי חיפוי וריצוף, כמו פסיפסים, בריקים וקרמיקות, כשכל אחד מהם ישרה אווירה מיוחדת ושונה בחדר האמבטיה.

אם אתם מחפשים עיצוב מודרני יפהפה לחדר האמבטיה שלכם, עומד היום לרשותכם מגוון רחב של חומרי חיפוי וריצוף, כמו פסיפסים, בריקים וקרמיקות, כשכל אחד מהם ישרה אווירה מיוחדת ושונה בחדר האמבטיה.
אחד החומרים המפתיעים לשילוב באחד מאותם חדרי אמבטיה מעוצבים הוא קיר זכוכית מעוצב יחד עם חומר טבעי, כמו קיר אבן. עיצוב שכזה הוא חלק ממראה הבית המודרני, ובעצם מעניק לחדר האמבטיה מראה של ספא מפואר.
עיצוב של בית בסגנון מודרני מצריך מן הסתם גם עיצוב של חדר האמבטיה בסגנון זה. חדר האמבטיה כולל בדרך כלל אמבטיה, מקלחת, ארונות, מדפים וכיור.
דוגמאות לרעיונות עיצוביים
חיפוי של אזור המקלחת באריחים לבנים, יכול להפוך חדרי אמבטיה מעוצבים לאלגנטיים ביותר. שילוב של דלת הזזה מזכוכית באזור המקלחת הלבנה, יעניק מראה מושלם לחדר הרחצה. עיצוב שכזה מבטא ניקיון ורעננות.
עיצוב חדר אמבטיה עכשווי אחר הוא קיר אחד צבוע בצבע אפור, ריצוף מעץ ואמבטיה בצבע טבעי. גם בחדר אמבטיה שכזה, שילוב של דלת הזזה מזכוכית באזור המקלחת יהפוך את החדר לאלגנטי יותר. השילוב בין רצפת העץ ואזור המקלחת מזכוכית הוא מושלם.
עיצוב מקלחת מזכוכית
קיימות היום טכניקות רבות ליצור דלתות זכוכית לאזור המקלחת. דלתות אלה יכולות להוסיף חן וקסם נוסף לחדר האמבטיה שלכם. כאשר משתמשים בזכוכית לאזור המקלחת, מקבלים מראה קלאסי ואופנתי כאחד. עיצוב וסגנון שכזה מתאים במיוחד לבית שמעוצב בסגנון אורבאני. בנוסף, מגוון הסגנונות, העיצובים והגדלים מאפשר לכם לשנות את האווירה בחלל האמבטיה בקלות רבה.
הגרסה הפופולארית ביותר לדלתות זכוכית למקלחת היא דלתות פינתיות. גם בחדרי אמבטיה קטנים מאוד, יכולות דלתות אלה לספק אשליה של מרחב גדול. בנוסף, דלתות אלה קומפקטיות ותופסות שטח קטן מהחלל.
מדפי זכוכית בחדר אמבטיה מעוצב
יש כמה יתרונות לשימוש במדפי זכוכית בחדר האמבטיה, למשל, המדפים ישתלבו כמעט בכל דקורציה, קל לשמור על ניקיונם, והם מאפשרים שימוש יצירתי בתאורה כדי להבליט פריטים דקורטיביים. עם זאת, חשוב לשים לב שמדפי הזכוכית לא תמיד יהיו חזקים כמו מדפים מעץ או מתכת, לכן עדיף לא להניח עליהם חפצים כבדים מדי. מדפי זכוכית, מטבע הדברים, נוטים להיות שבירים יותר, ולכן עדיף להשתמש בהם בזהירות.
תוכלו למצוא בשוק מדפי זכוכית "מרחפים" שמתמזגים היטב עם עיצוב חדר האמבטיה. מדפים אלה יכולים להיות יעילים במיוחד אם אתם רוצים להציג על המדף פריט מבלי שהמדף עצמו ימשוך את תשומת הלב מהפריט. זכוכית שקופה מקלה עוד יותר על ההבלטה של פריט קישוטי שמוצב על המדף, במיוחד אם דואגים לתאורה מיוחדת שתבליט את הפריט מכל הזוויות.
סוגים רבים של מדפי זכוכית "מרחפים" מגיעים עם תומך זעיר שאינו גלוי לעין כאשר מתבוננים על המדף. תומכים אלה מסייעים להפוך את מדפי הזכוכית למדפים מרחפים. אם רוצים להניח על המדפים פריטים כבדים, אפשר לבחור בתמיכה חזקה יותר, שמן הסתם גם תהיה בולטת יותר לעין, אבל היא הכרחית כדי לשאת את משקלו של הפריט הכבד.


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> שילוב זכוכית בעיצוב חדרי אמבטיה