ייעוץ ראשוני חינם

שילוב עיצובים מזכוכית בעיצוב הבית

אחד מהז'אנרים האופנתיים בעיצוב הבית כיום הוא שילוב של זכוכית מעוצבת וצבעונית בחלקים שונים בבית. דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי במקלחונים, קיר טלביזיה, חיפוי זכוכית למטבח ועוד.
 אחד מהז'אנרים האופנתיים בעיצוב הבית כיום הוא שילוב של זכוכית מעוצבת וצבעונית בחלקים שונים בבית. דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי במקלחונים, קיר טלביזיה, חיפוי זכוכית למטבח ועוד.
 
עיצוב הבית- מראה ותחושה
 
הבית הוא המקום האינטימי והחמים של כל אחד מאיתנו ופסיכולוגים רבים מדמים בית לרחם. דיירי הבית צריכים לחוש בטוחים במרחב זה ומוגנים מפני הלחצים השונים ואירוע היומיום. המטרה של עיצוב הבית היא  לספק לדיירים תחושה מהנה ונעימה בבית וזאת על ידי עיצוב שמותאם לאנשים שמתגוררים בו. בשנים האחרונות אנשים רבים בוחרים עיצוב מודרני שכולל שימוש בחומרים כמו למשל זכוכית, מתכת ושילוב של חומרים שונים, כמו למשל עץ וזכוכית. אחד מהדברים החשובים ביותר טרם בוחרים חיפוי זכוכית למטבח או מחליטים על סגנון עיצוב שמערב מספר חומרים הוא לוודא שהסגנון בו בוחרים משלב פונקציונאליות ואסתטיות.
 
הקסם של הזכוכית
 
טרם מתחילים לרשום אודות אפשרויות העיצוב השונות של זכוכית במיקומים שונים בבית, חשוב לדעת למה הזכוכית שמרה על מעמד הכבוד והאסתטיקה זה שנים ואין שנה בה לא מייצרים מוצרים, אביזרים, ריהוט ומשלבים אותה בכל הקשור אל עולם העיצוב הביתי. היתרונות של הזכוכית הם:
  • תחזוקה- לא צריך להשקיע רבות בתחזוקה של זכוכית, דבר שהופך אותה לבעלת יתרון פונקציונאלי אדיר. כל שצריך הוא לנקות אותה מדי פעם באמצעות חומר ניקוי לשמשות ומטלית לחה.
  • תאורה טבעית- זכוכית מכניסה אור לבית ורבים מכנים אותה 'התאורה הטבעית של הבית'.
  • יוקרה- הזכוכית תמיד מרשימה ומעניקה תחושה של יוקרתיות.
  • אשליה שעובדת- זכוכית מעניקה אשליה של נפח חלל גדול יותר ואינה חוסמת את הנוף.
 
חיפוי זכוכית למטבח ועוד..
 
  • חיפוי קיר זכוכית למטבח- אם מעוניינים לשלב יופי, רושם יוקרתי ותחזוקה קלה, חיפוי זכוכית למטבח יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. כאן, חיפוי הזכוכית ישתלט על המראה הכולל של המטבח ויהפוך את המטבח של אותם דיירים לחלל בעל נופך יוקרתי וחדשני. בנוסף, חשוב לדעת שהחיפוי עמיד בפני טמפרטורות גבוהות ולכן ניתן למקם אותו גם בקיר שליד התנור או הכיריים.
  • חדר אמבטיה- חדר נוסף בבית בו עיצוב זכוכית משתלב בצורה נפלאה. ניתן לשלב זכוכית בסגנון עיצובים צבעים וצורות מרשימות במקלחונים, דלתות סגירה של אמבטיות ועוד. יש אפשרות לבקש עיצוב בהתאמה אישית.
  • סלון/חדר טלביזיה- קיר חיפוי מזכוכית שמסתיר את מסך הטלביזיה כאשר לא צופים בה.  
  • חדר שינה- קיר זכוכית צבעוני ומרשים שמפריד בין איזור השינה לאזור חדר הארונות של חדר השינה וכן אזור השירותים והמקלחון של חדר השינה.


לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> שילוב עיצובים מזכוכית בעיצוב הבית