ייעוץ ראשוני חינם

תיקון תריסים חשמליים

 תריסים חשמליים, הם ללא ספק פיתוח גאוני שהומצא בעשורים האחרונים והוא מיועד לעשות לדיירי הבית את החיים הרבה יותר קלים. 

 תריסים חשמליים, הם ללא ספק פיתוח גאוני שהומצא בעשורים האחרונים והוא מיועד לעשות לדיירי הבית את החיים הרבה יותר קלים. תחום זה הולך ומתפתח בקצה מסחרר וניתן לראות כי מידי תקופה מסוימת מפתחים יותר ויותר שכלולים וזאת לצד עיצובים מרשימים שעולים על כל דמיון. אם נביט רגע לעבר הלא ממש רחוק, נראה כי תריסים היו פריטים פשוטים אשר נפתחו ונסגרו על ידי גלגלת אותה היו מושכים כלפי מטה והתריס היה עולה ויורד אך לפעמים גם נתקע. פיתוחים אלה אומנם הם מקלים לנו את החיים, אך כמו כל מוצר חשמלי אחר הם עדינים ועיתים נוטים להתקלקל או להיתקע. במקרים שכאלה, אין צורך להיכנס לפאניקה, כיום ישנם טכנאים מיומנים אשר מגיעים במהירות לבית הלקוח ומסדרים אותה במהירות האפשרית. 

תיקון תריסים חשמליים – התקולות הנפוצות:
קריעת החבל – תקלה זאת הינה נפוצה ביותר, הרי החבל הוא זה שמחזיק את התריס ואת השלבים ובכל ירידה ועליה של התריס חבל זה הינו בשימוש, לכן לעיתים הוא נשחק ומתבלה ויש צורך בהחלפתו על ידי בעל מקצוע. התיקון במקרה זה הינו מהיר ולרוב הינו לא יקר באופן יחסי.
 
מנוע חשמלי הפוסק לפעול או שאינו תקין - תקלה נוספת היא, כאשר המנוע משמיע קול כאילו הוא עובד, אך בפועל כאשר ברצונכם לעצור אותו המנוע אינו פועל. לרוב ממקרים אלו, יש צורך בהחלפת המנוע בצורה תואמת למנוע הקודם, אך כמובן שיש להתייעץ עם טכנאי תריסים חשמליים שיתאים עבורכם את המנוע המתאים ביותר לסוג התריסים שברשותכם. יש לציין כי ישנם סוגים רבים של מנועים, אך הטובים ביותר הם האיטלקיים. 
 
ניתוק בין השלבים השונים של התריס
 
תקלה זאת הינה נפוצה אף היא. מדובר בתקלה פשוטה ביותר והיא מתרחשת לרוב בשלב הראשוני או השני של התריס מלמעלה. הניתוק שנוצר בתריס, הינו גורם להרמת כלל השלבים מעלה והעומס עיתים יכול לגרום להתעקמות התריסים. בשלב זה, טכנאי התריסים מחליף את השלבים שהתעקמו לשלבים חדשים והוא מחבר אותם לשלבים הנמצאים תחתם בקלות רבה. 
 

לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר:

שם:       טלפון:       דוא"ל:      

דף הבית >> מדריכים ומאמרים >> תיקון תריסים חשמליים